Tallinnas

Margo Ool

Meditsiinitehnika müügijuht

margo@hansamedical.ee

+372 5304 1115

  • ultraheliseadmed
  • röntgenseadmed
  • EKG-seadmed
  • holtersüsteemid

Anu Ool

Meditsiitehnika müügijuht

anu@hansamedical.ee 

+ 372 565 9308

  • elektrostimulatsiooni-                                                                    seadmed (TENS, EMS)
  • elektriraviseadmed
  • ultraheliteraapia seadmed
  • laserravi seadmed
  • AB indeksi mõõtmise seadmed

Priit Siinmaa

Müügiinsener

priit@hansamedical.ee

+372 522 6949

  • koduraviseadmed (CPAP, hapniku kontsentraatorid, ventilaatorid, inhalaatorid)
  • anesteesiaseadmed
  • ventilaatorseadmed
  • patsiendimonitorid

Tanel Tamm

Müügiesindaja

tanel@hansamedical.ee

+ 372 509 2405

  • AED seadmed ja elustamistarvikud

Ülle Kängsep

Sekretär-müügiassistent

ylle@hansamedical.ee

+ 372 514 6190

  • tarvikud: tellimused, müük

Rein Mäe

Logistik-müügiassistent

rein@hansamedical.ee

+ 372 506 8281


  • tarvikud: tellimused, müük

Eva-Maarja Mand

Medical24.ee e-poe müügijuht

eva-maarja@medical24.ee

+372 5628 5893 

  • perearsti tooted
  • vererinaari tooted
  • tavakasutaja tooted

Marianna Link

Medical24.ee e-poe müük ja turundus

marianna@medical24.ee

+372 5661 1137

  • perearsti tooted
  • veterinaari tooted
  • tavakasutaja tooted

Anna Anderson  

Hingamisraviseadmete müügikonsultant

hmpood@hansamedical.ee

+372 5102 686

  • hingamisraviseadmete müük ja konsultatsioon esinduskaupluses J.Sütiste tee 17/1 Tallinnas

Tartus

Siiri Võlu-Tiganik

Juhatuse liige

siiri@hansamedical.ee

+372 528 7202

  • kompuutertomograafid

  • magnetresonantstomograafid

  • nukleaarmeditsiiniseadmed

Kaja Kikerman

Tartu kontori juhataja

kaja@hansamedical.ee

+372 520 2365

  • arveldused
  • CPAP-seadmed, patsientide nõustamine