hansa medicali logo

Endoskoopia võimalused kaasaegses tervishoius

Foto: Fujifilm

Kaasaegses tervishoius mängivad järjest suuremat rolli tehnoloogilised edusammud diagnostika täpsuse suurendamisel, patsientide ravitulemuste parandamisel ja kliiniliste tavade muutmisel. Selle valdkonna esirinnas olevate uuendajate hulgas on Fujifilm Healthcare, kes on tunnustatud liider endoskoopiaalase pildi-ja videokvaliteedi valdkonnas. Oma tipptasemel tehnoloogiate ja vankumatu pühendumisega on Fujifilm muutnud endoskoopia maastikku, pakkudes nii arstidele kui ka patsientidele hulgaliselt eeliseid ja kasu.

 

Kõrgekvaliteedilised pildistamisvõimalused:

Fujifilmi endoskoopialahenduste keskmes on tipptasemel pildistamistehnoloogia, mis tagab erakordse selguse, kontrsastsuse ja detailsuse. Fujifilmi endoskoobid, mis kasutavad täiustatud CMOS-sensorite ja patenteeritud pilditöötlusalgoritme, pakuvad arstidele seedetrakti visualiseerimisvõimalusi, võimaldades neil tuvastada ja diagnoosida kõrvalekaldeid enneolematu täpsusega.

 

Suurendatud diagnostiline täpsus:

Fujifilmi endoskoopilised pildistamissüsteemid annavad võimaluse täpselt tuvastada ja iseloomustada kahjustusi, polüüpe ja muid patoloogiaid seedetraktis. Fujifilmi endoskoobid pakuvad tänu sellistele funktsioonidele nagu mitme valguse tehnoloogia- sealhulgas valge valguse, ühendatud värvikujutise kujutamise ja sinise valguse kujutamise, mitmekülgseid pildistamisvõimalusi. Erinevad tehnoloogiad on kohandatud konkreetsetele diagnostilistele vajadustele, minimeerides patoloogiate märkamatuks jäämise riski ja optimeerides patsiendi ravi.

 

Sinine valgus (BLI- blue light Imaging):

Kõrge intensiivsusega kontrastne pildistamine BLI-ga võimaldab limaskesta seisundi paremat hindamist ja visualiseerimist. Keskendudes hemoglobiini lühikese lainepikkuse neeldumise omadustele (410 nm juures) koos spetsiifilise valge valguse spektriga. https://www.bli.eu/about-multi-light/about-bli/

Foto: Fujifilm

 

Ühendatud värvikujutis (LCI- linked colored Imaging): 

Optimaalne 4 LED-tulede kombinatsioon

Optimaalse valgusspektri ja täiustatud signaali/kujutise töötlemise kombinatsioon võimaldab LCI-l eristada punaseid värvitoone tõhusamalt kui valge valguse pildistamisel. https://www.bli.eu/about-multi-light/about-lci/

Foto: Fujifilm

 

Uuenduslik tehnoloogia tehisintellekti abiga:

Fujifilmi endoskoopiliste lahenduste iseloomulikuks tunnuseks on murranguline tehisintellekti (AI) tehnoloogia, mille näiteks on CAD EYE süsteem. Kasutades tehisintellekti algoritme ja täiustatud pildianalüüsi tehnikaid, pakub CAD EYE reaalajas tuge kolorektaalsete polüüpide avastamisel ja iseloomustamisel.

Foto: Fujifilm

Sellise tehisintellekti abiga tehnoloogia on nagu teine silmapaar, mis täiendab arstide teadmisi ja parandab märkimisväärselt avastamismäärasid, parandades seeläbi patsientide varajast diagnoosimist ja ravitulemusi.https://www.bli.eu/about-multi-light/about-cad-eye/

 

Töö sujuvus:

Fujifilmi endoskoopiasüsteemid on loodud kliiniku tõhusust ja sujuvuse optimeerimist silmas pidades. Ergonoomiliselt konstrueeritud endoskoobid tagavad kasutusmugavuse ja lihtsa käsitsemise protseduuride ajal, samas kui intuitiivne kasutajaliidese disain ja kasutajasõbralikud funktsioonid lihtsustavad kasutamist ja navigeerimist. Fujifilmi endoskoopialahenduste abil saavad arstid teha uuringuid kindlalt ja tõhusalt, ilma et see kahjustaks patsiendi ravi.

 

Fujifilmi endoskoopialahendused kujutavad endast paradigmamuutust seedetrakti pildistamise valdkonnas, pakkudes arstidele võrratut pildikvaliteeti, diagnostilist täpsust ja kliinilist tõhusust. Kui teil on küsimusi või soovite lisainfot siis vajutage siia.

 

Jaga postitust:

Veel postitusi